KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Block
jv: Blok

en: Location
jv: Lokasi
