KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Block
ku: بلۆک

en: Location
ku: شوێن
