KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Block
lt: Blokas

en: Location
lt: Vieta

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Keyword
lt: Raktažodis
