KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
