KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Block
ne: ब्लक

en: Location
ne: स्थान
