KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Block
oc: Blòt

en: Location
oc: Emplaçament

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Master
oc: Maître
