KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Block
ro: Bloc

en: Location
ro: Locaţia

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Error!
ro: Eroare!

en: Master
ro: Expert
