KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Block
ru: Блок

en: Location
ru: Место

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Creator
ru: Автор

en: Project Page
ru: Страница проекта

en: Master
ru: Основной

en: No Results
ru: Результатов нет
