KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Block
sq: Bllokuar

en: Location
sq: Vendodhja
