KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Location
te: ప్రాంతం
