KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging

en: Master
af: Meester
