KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Block
am: ጥምር

en: Location
am: ቦታ
