KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Keywords
az: Açar söz

en: Block
az: Blok

en: Location
az: Məkan

en: Keyword
az: Açar söz
