KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Block
be: Блок

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Content Type
be: Тып змесціва
