KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
