KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Block
da: Blok

en: Location
da: Lokation

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Creator
da: Skaber
