KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Block
el: Μπλοκ

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Creator
el: Δημιουργός
