KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Block
eo: Bloko

en: Location
eo: Loko
