KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Block
et: Plokk

en: Location
et: Asukoht

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Creator
et: Looja

en: Master
et: Peamine
