KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Block
eu: Blokea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Creator
eu: Sortzailea
