KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Block
fa: بلوک

en: Location
fa: مکان

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Creator
fa: سازنده

en: Master
fa: مدیر
