KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Block
fil: Tipak
