KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Location
gu: સ્થાન
