KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Block
he: בלוק

en: Location
he: מיקום

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Master
he: מאסטר
