KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Location
hi: स्थान
