KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Block
hr: Blok

en: Location
hr: Lokacija
