KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Block
id: Blok

en: Location
id: Lokasi

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Keyword
id: Kata Kunci
