KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Block
is: Blokk

en: Location
is: Staðsetning

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Creator
is: Stofnandi
