KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Date
ja: 日付

en: Search
ja: 検索

en: Keywords
ja: キーワード

en: Block
ja: ブロック

en: Location
ja: 場所

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Publisher
ja: 出版社

en: Keyword
ja: キーワード

en: Creator
ja: 作者

en: Master
ja: マスター
