KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
