KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Block
kk: Блок

en: Location
kk: Орналасуы
