KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Block
km: ប្លុក

en: Location
km: ទីតាំង
