KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Save Search
kn: ಹುಡುಕಿದ್ದನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Error!
kn: ದೋಷ!

en: Project Manager
kn: ಪರಿಯೋಜನಾ ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ
