KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Block
lv: Bloks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Keyword
lv: Atslēgvārds
