KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Block
mn: Хавтан

en: Location
mn: Байрлал
