KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Block
mr: भाग

en: Location
mr: स्थळ

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
