KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ
