KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Block
nl: Blok

en: Location
nl: Locatie

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Creator
nl: Maker

en: Error!
nl: Fout!

en: Type of Publication
nl: Publicatietype

en: Year of Publication
nl: Jaar van uitgave
