KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Block
nn: Blokk

en: Location
nn: Stad
