KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд
