KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ
