KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Block
pl: Blok

en: Location
pl: Położenie

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Creator
pl: Twórca

en: Project Page
pl: Strona modułu

en: Error!
pl: Błąd!

en: Year of Publication
pl: Rok publikacji

en: Master
pl: Główny

en: No Results
pl: Brak wyników
