KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Block
ps: غونډ

en: Keyword
ps: آرويىونه
