KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Search
pt: Pesquisar

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Location
pt: Localização

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: Creator
pt: Criador

en: Master
pt: Principal
