KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza
