KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Block
sk: Blok

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Content Type
sk: Typ obsahu
