KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Block
sl: Blok

en: Location
sl: Mesto
