KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Block
sr: Блок

en: Content Type
sr: Тип садржаја
