KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்
