KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Creator
th: ผู้สร้าง
